Iedere donderdagavond in juli en augustus trakteert stad Vilvoorde van 20 tot 22 uur op een gratis luifelconcert op de Grote Markt.
Een luifelconcert kan een muziekoptreden zijn maar ook verteltheater of een interactieve muzikale workshop.
Alle voorstellingen worden gemaakt vanuit een caravan met de uitstraling van een gezellige huiskamer die onder de luifel wordt geplaatst. Deze luifel geeft een blik op het verleden en doet denken aan de vroegere Lakenhalle en de kiosk.
De luifelconcerten zijn een zomeraanbod en een ideale besteding van een zomerse donderdagvond bij een hapje of een drankje op één van de horeca-terrassen van de Grote Markt.
Vlei neer in één van de strandstoelen en geniet!
OP ’T GOEVALLEND OEIT (folk) of zoals het uitkomt is de naam van een muziekgroep, die rijmt op ambiance, eerlijke, ongedwongen plezier. Zij zijn moeilijk op een podium te houden, Op ‘t Goevallend Oeit kiest voor een nauw contact met het publiek en past zich aan, zoekt elke keer opnieuw de weg naar welgemeend plezier.
ONDERLING AF TE SPREKEN.
Recente reacties